Ułatwienia dostępu

DNI PROMOCJI I KULTURY GMINY MYSŁAKOWICE za nami.

Ta tradycja sięga niepamiętnych czasów - DNI PROMOCJI I KULTURY GMINY MYSŁAKOWICE - nasze największe święto oficjalnie otwarte przez Wójta Gminy Mysłakowice Michała Ormana, święto podczas którego bawią się tysiące ludzi - mieszkańców gminy, Powiatu Karkonskiego oraz całej Polski. Wczorajsze koncerty przyciągnęły do Parku Królewskiego w Mysłakowicach ogromne masy ludzi, wszystkim serdecznie dziękujemy.
Swą obecnością zaszczycili nas Marzena Machałek Krzysztof Mróz - Senator RP Krzysztof Wiśniewski Marek Obrębalski - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Hubert Papaj -Prezes KARR S.A. i wielu innych ...
Gwiazdą wydarzenia był Dawid Kwiatkowski oraz Mariusz Kałamaga , którzy rozgrzali publiczność do czerwoności. Ponadto na scenie gościliśmy lokalne artystki MY DWIE, LunaThief  który doskonale znany jest publiczności z Powiatu Karkonoskiego, zespół zaprezentował materiał z najnowszej płyty, która niebawem będzie w sprzedaży. Chłopcy z Sad Smiles zagrali niesamowicie, mimo młodego wieku, graja jak "starzy wyjadacze" dali SHOW, którego niejeden zespół mógłby im pozazdrościć. Inwazja Hitów Polskiego Rocka to niezawodny zespół profesjonalistów grających na najwyższym poziomie polskie rockowe hity, które znają i lubią wszyscy. Na scenie zaprezentowały się również dwie grupy taneczne z Szybiak DANCE Studio, dzieciaki dały czadu!!
Zwieńczeniem tego dnia pełnego wrażeń, był piękny pokaz sztucznych ogni, dzięki któremu Park Królewski widoczny był w całej Kotlinie Jeleniogórskiej.
Stoisko Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach cieszyło się ogromna popularnością. Dzieci ustawiały się w kolejce do naszych warsztatów manualnych, na których powstały piękne bransoletki, wianki, tatuaże i stworki balonowe. Malowaliśmy buzie i zachęcaliśmy do czytania w kąciku małego czytelnika.
Wszystkim partnerom i sponsorom serdecznie dziękujemy.
Koordynatorem tegorocznego wydarzenia była TV DAMI Jelenia Góra dziękujemy.
Wszystkich zapraszamy za rok!!!
relacja zdjęciowa : www.truchanowicz.eu