Ułatwienia dostępu

Drugi koncert z cyklu "Opera da się lubić" za nami!

W niedzielę 23 czerwca Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach zamienił się w prawdziwą świątynię opery. Ponad 100 osób przybyło, aby delektować się pięknem muzyki i magią operowych arii.
Tematem wieczoru było odkrycie tajników różnych rodzajów sopranu. Koncert pod tytułem "Ile Mamy Rodzajów Sopranu" przyniósł uczestnikom mnóstwo emocji i wiedzy. Rozpoczęliśmy od lirycznych nut, by później przejść przez dramatyczne, koloraturowe i spinto arie. Nie zabrakło również opowieści o najsłynniejszych sopranistkach, takich jak Maria Callas, Joan Sutherland czy Renée Fleming.
Wspaniałe wykonania na żywo zachwyciły publiczność, a zabawne anegdoty i ciekawostki wprowadziły nas w świat opery w sposób lekki i przystępny.
Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do nas na tym niezapomnianym wydarzeniu! Mamy nadzieję, że tak jak my, pokochaliście operę na nowo.
Zapraszamy na kolejne koncerty z cyklu "Opera da się lubić"! Śledźcie naszą stronę, aby być na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami.


Do zobaczenia wkrótce!

Koncert "Ile Mamy Rodzajów Sopranu"

Już w najbliższą niedzielę 23 czerwca zapraszamy na wyjątkowy koncert "Ile Mamy Rodzajów Sopranu"! To zabawne rozważania na temat wielkich Div Operowych, które na pewno Was zainteresują. Czy Maria Callas faktycznie zasługuje na całą uwagę? Ile jest rodzajów sopranu i jak je rozróżnić? Odkryjecie, że sopran to nie tylko wysokie C, ale cały wachlarz barw, operowych emocji i wielka głębia.
Przedstawimy Wam sylwetki najwybitniejszych sopranistek świata, a także znajdziecie odpowiedź na zagadkę: “Dowyglądać” czy dośpiewać?
Nie przegapcie tego niesamowitego wydarzenia! Zapraszamy! #Koncert #Sopran #Opera #MariaCallas #Diva #Muzyka #Emocje
Kulturalny Dolny Śląsk Dolny Śląsk

1713769149565

W dniu 06.06.2024 biblioteka w Łomnicy będzie nieczynna.

Informujemy że w dniach 19 i 20 marca biblioteka w Łomnicy jest nieczynna. 21 marca biblioteka będzie otwarta od godziny 130013

Oferta wakacyjna w Świetlicy w Mysłakowicach i Łomnicy

Przedstawiamy naszą ofertę wakacyjną Świetlice w Mysłakowicach i Łomnicy zapraszają Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się i wniesienie opłaty za wybrany turnus przed datą jego rozpoczęcia.
Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 7-12lat.
Liczba miejsc jest ograniczona!

Przelew Tytuł: (Imię i nazwisko dziecka), termin turnusu, świetlica Mysłakowice/Łomnica
Nr konta 85 1020 2124 0000 8802 0011 0833

Dzień Dziecka w Wojanowie

Dzień Dziecka dzieci z Wojanowa wraz z rodzicami spędziły na wycieczce edukacyjnej w Karpnikach ,, Pod Krzywym Dachem”. Był to dzień pełen wrażeń, najpierw dzieci robiły biżuterię , następnie wraz z szalonym chemikiem eksperymentowały, kiełbaską z grilla i słodyczami uzupełniły energię aby móc poszaleć na ,, tyrolce’’ i przy asekuracji pana Damiana nauczyć się wspinać po ściance.