Ułatwienia dostępu

EURZĄD - deklaracje , wnioski, harmonogram wywozu śmieci

Zapraszamy Mieszkańców do korzystania z nowej aplikacji „minstytucja” dotyczącej wywozu odpadów komunalnych na terenie Gminy Mysłakowice.

Zainstaluj aplikację mobilną „minstytucja” lub skorzystaj z linku https://eurzad.myslakowice.pl/ i korzystaj z nowego modułu “Czas na odpady”. Dodaj swój adres zamieszkania, ustaw powiadomienia i otrzymuj komunikaty na telefon i/lub e-mail o zbliżającym się odbiorze odpadów

Poniżej przedstawiamy krótkie instrukcje korzystania i instalacji.

Aplikacja „minstytucja” to Mobilny Urząd w Twoim telefonie, działa wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Jest to bezpłatna dla obywatela aplikacja mobilna na urządzenia mobilne typu smartfon oraz tablet z systemem operacyjnym Android/iOS. Głównym celem aplikacji mobilnej jest dostarczenie obywatelom i przedsiębiorcom bezpiecznego dostępu do danych z Rejestrów Publicznych, a także sprawnej komunikacji z instytucjami publicznymi. Autoryzacja odbywa się za pomocą Krajowego Węzła Tożsamości (Profil Zaufany, bankowość elektroniczna, e-dowód osobisty).

Po pobraniu ze sklepu Google Play / App Store i zainstalowaniu, pierwsze uruchomienie aplikacji wymaga zapoznania się i zaakceptowania warunków użytkowania oraz nadania numeru PIN. Możemy ustawić również dodatkową ochronę biometryczną w postaci odczytu linii papilarnych lub opcji rozpoznawania twarzy. Z listy wyboru gmin wybieramy interesujący nas urząd, który stanie się gminą domyślną. Można to zrobić poprzez ręczne odszukanie na liście gmin lub poprzez opcję wyszukiwania.

Aby skorzystać z pełnej funkcjonalności aplikacji konieczne jest potwierdzenie swojej tożsamości przy wykorzystaniu profilu zaufanego, bankowości elektronicznej lub e-dowodu. Po potwierdzeniu swojej tożsamości możemy zweryfikować nasze dane osobowe i kontaktowe.

Strona główna aplikacji umożliwia dostęp do najważniejszych usług lokalnych i centralnych. W widoku podstawowych ikon otrzymujemy dostęp do: e-usług, dokumentów wysłanych i roboczych, podatków i opłat lokalnych, moich płatności i nowego modułu „Czas na odpady”.

potral

W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów z aplikacją prosimy o opisanie sprawy i wysłanie jej na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.